.

צרפתית טיפים לחץ על ציפורניים קצר כיכר מזויף ציפורניים עם אבני חן עיצוב דבק על ציפורניים עירום מלא כיסוי מבריק אקריליק שווא ציפורניים לנשים ובנות 24 יחידות.

צרפתית טיפים לחץ על ציפורניים קצר כיכר מזויף ציפורניים עם אבני חן עיצוב דבק על ציפורניים עירום מלא כיסוי מבריק אקריליק שווא ציפורניים לנשים ובנות 24 יחידות.

ILS 7.99

כמות
בחנות.

גדלים שונים לבחירתך, מתאים עבור רוב האנשים חתוך ונקה את הצדדים ואת אזור הציפורן להתאמה מדויקת. בחר את הגודל הנכון של ציפורניים מזויפות לכל אצבע. תכונה : הציפורניים המזויפות הן בעובי בינוני,לא קל לשבור,ומידת העקמומיות מתאימה לרוב הציפורניים של הנשים. ?אלה קצר לחץ על ציפורניים אתה יכול ללבוש אותם על נשף, מסיבה או כל אירוע מצוין, מתנה נחמדה עבור נשים ובנות. ?*אפקט טבעי : לאחר שיפורים ושדרוגים רבים, בחרנו את הרדיאן והעובי המתאימים ביותר לנשים, מה שהופך אותו לנוח יותר ללבישה, אפקט טבעי יותר ומתאים ללבוש לטווח ארוך. קל לשימוש, מדויק,קישוט מושלם לאורך זמן. 24 יחידות לחץ קצר/בינוני על טיפים לציפורניים-עיצוב ציפורניים מקסים עשה זאת בעצמך בבית : ציפורניים מזויפות עם דבק ציפורניים,ציפורניים מלאכותיות עם עיצובים ציפורניים אקריליות דבק על ציפורניים לנשים ונערות. לחץ עליהם במשך 10 שניות, סיים.?מסמרי אקריליק לחץ על עם אקריליק בדרגה גבוהה, שרירי בטן, לא רעיל, אין ריח, ידידותי לסביבה, לא יפגע בידיים שלך. הבחירה המושלמת שלך בקיץ הזה, עוזרת לך להראות את היופי של היד שלך. טיפים * אל תסיר אותו בפתאומיות שעלול לפגוע בך ציפורניים מלאכותיות.קוצב כולל : 24 יחידות שווא ציפורניים, 1 יחידות ג ' לי דבק מדבקות, 1 עץ 1 פצירה. ? : לחץ על ציפורניים קצרות * ציפורניים מלאכותיות קלות ללבישה ופריקה, ציפורניים מלאכותיות עם עיצובים פשוט בחרו את חתיכת הציפורן המתאימה לכם, ללטש את מיטת הציפורניים, להדביק את דבק הג ' לי שאנו נותנים ולחץ על ציפורניים אופנתיות למשך שנות ה -30 כדי לקבל את המניקור הטבעי שבנות אוהבות.

הפרמטרים של המוצר