.

תיק כלי דלי חשמלי HMZRQX ערכת כלים ניידת לגינה ביתית תיקי מארגן

תיק כלי דלי חשמלי HMZRQX ערכת כלים ניידת לגינה ביתית תיקי מארגן

ILS 237.20

כמות
בחנות.

50 כיסים של צורות וגדלים שונים המוצבים מבפנים ומבחוץ מספקים אפשרויות אחסון בלתי מוגבלות לולאת פטיש פנימית שומרת על פטיש לגישה נוחה. ידיות מרופדות מספקות נוחות בעת נשיאת עומסים כבדים. כיס חיצוני עם רוכסן מגן על חפצי ערך. גודל המוצר נמדד באופן ידני, ושגיאת הגודל היא בלתי נמנעת. ספציפית : חומר : אגרוף הבד באוקספורד כלול : ערכת כלים*1 אם יש לך שאלות לגבי המוצר, אנא צור איתי קשר, אנו ניצור איתך קשר תוך 24 שעות ונתן לך תשובה מספקת. אם אתה מודאג במיוחד, אנא קח את זה בזהירות. 50 כיסים סה"כ של צורות וגדלים שונים המוצבים מבפנים ומבחוץ מספקים אפשרויות אחסון ללא גבולות. חומר פוליאסטר עמיד במים כבד 1680 D RIP Stop Stop מתנגד לקרוע. לולאת פטיש פנימית שומרת על פטיש זקוף לגישה נוחה. כיס חיצוני עם רוכסן מגן על חפצי ערך. ידיות מרופדות מספקות נוחות בעת נשיאת עומסים כבדים. עמידות בפני מים כפופים עמידים בפני 1680 D RIP Stop Stop חומר מתנגד לקרוע.

הפרמטרים של המוצר

Material:
Oxford Cloth
Package Included:
Toolkit*1:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
The size of the product is measured manually, and the error of the size is inevitable. If you are particularly concerned, please take it carefully. :