.

130 ממ מקצוע רולר זכוכית קאטר שישה גלגל מתכת גלגל קרפט חיתוך ערכת כלי עם ידית עץ, זכוכית חיתוך כלים

130 ממ מקצוע רולר זכוכית קאטר שישה גלגל מתכת גלגל קרפט חיתוך ערכת כלי עם ידית עץ, זכוכית חיתוך כלים

ILS 1.67

כמות
בחנות.

2מתאים לחיתוך צלחת זכוכית עבה ועיבוד עמוק של זכוכית וכו'. חיתוך העקומה צריך להיות מקביל לעקומה והלחץ הוא כ -2 קילוגרם.72 אינץ משקל : 18 גרםחבילה כללה : 1איקס זכוכית חותךהערות : 1. מפרט : צבע : כמו בתמונה לחתוך עובי : 4-10 ממ תהליך ייצור : סינטר מחייב סוכן : מתכת סגסוגת להב מפרט : גלגל סוג שמן זכוכית קאטר מספר של חותך גלגל : 6 אורך : 130 מ מ/4. אל תחזור על החיתוך בעת חיתוך הזכוכית. אורך : 13 סנטימטר/4. אסור בהחלט להכות את הלהב. כדי לגרום לסכין הזכוכית שלך לעבוד לזמן מה, נא לא להשתמש בסכין לזכוכית. לא מתאים את שעיר זכוכית ולא זכוכית. ייחודי 6-גלגל עיצוב, גיוון פונקציונלי, יכול להסתגל שונים חיתוך מפרט דרישות. עם עץ ידית עיצוב, שהוא נוח לך לאחיזה. רב תכליתי : זה זכוכית חותך אימץ ייחודי עיצוב, גיוון פונקציונלי, יכול להסתגל שונים חיתוך מפרט דרישות. זכור כי לא ניתן לחתוך את קו החיתוך שוב ושוב. חיתוך הזכוכית, כאשר לשמוע את צליל חיתוך פריך הוא בסדר. בעת חיתוך זכוכית, לוח הסכין יהיה מקביל לתנועת השליט.

הפרמטרים של המוצר

Wheel type oil glass cutter :
Number of cutter wheel:
6
Length:
130mm/4.72inch
Weight:
18 g
Package Included:
1x Glass Cutter:
Notes:
1. When cutting glass, the knife board shall be parallel to the ruler movement. The curve cutting should be parallel to the curve and the pressure is about 2 kg. :
2. Cutting the glass, when hear the crisp cutting sound is okay. :
3. Not suitable for the hairy glass and not glass. To make your glass knife work for a time, please do not use a knife to the glass. :
4. It is strictly forbidden to hit the blade. Do not repeat the cutting when cutting the glass. :
5. Remember that the cutting line can't be cut repeatedly. :