.

אקראי 12-אינץ יד מוברש פליז מגבת בר, אמבטיה מטבח מגבת מתלה סוס 304 נירוסטה, מודרני סגנון קיר רכוב מוברש זהב מגבת מחזיק 96009-2-12 ג.

אקראי 12-אינץ יד מוברש פליז מגבת בר, אמבטיה מטבח מגבת מתלה סוס 304 נירוסטה, מודרני סגנון קיר רכוב מוברש זהב מגבת מחזיק 96009-2-12 ג.

ILS 0.33

כמות
בחנות.

ברגים נסתרים עיצוב : מודרני ופשוט מוברש זהב פליז פורניר מגבת בר, אשר הוא שונה מראה מבריק או שמפניה זהב פורניר, בשילוב עם נקי ועדין קווים, ויצר גבוהה-סוף סגנון. שירות לאחר מכירה : בחר מחזיק מגבות פליז מוברש ,בחר איכות,בחר אקראי. אנחנו מקצועיים ומסורים.נתמך על ידי חברת כלי סניטריים של לנגדנג. נסתר בורג עיצוב ליצור פשוט ואלגנטי מראה, מתאים עבור רוב קישוטי אמבטיה. 1מדוד את המגרש וקדח את החורים.לחץ על כפתור הוסף לסל עכשיו. ​מתאים לסביבה הלחה כגון אמבטיה ומטבח. 3-5 יישר את החלק התחתון עם חור הבורג והדק את הברגים. 6יישר את החלק העיקרי עם החלק התחתון. למה אתה בוחר את המוצרים שלנו?. אנחנו ליצרן מקצועי של חומרת אמבטיה.חומר : שלנו פליז מגבת בר עשוי פרימיום כיתה 304 נירוסטה, עם הוסיף 18/10 כרום/ניקל תוכן כדי להגן מפני קורוזיה וחלודה, כל מתכת בנייה, חזק ועמיד. נגד שריטות ונגד חלודה.כולל חבילת חומרה, אביזרים מלאים, כולל כל חומרת ההתקנה וכלי ההתקנה (מפתח משושה), קל להתקנה. 2השתמש בפטיש כדי להכניס את ברגי ההרחבה לחורים. אביזרים מלאים, אין צורך לרכוש בנפרד, קל להתקנה. 7הדק את בורג המשושה הפנימי בעזרת מפתח המשושה. * התאמה מושלמת* : את מוברש זהב מגבת בר הוא יד-צבוע, והבסיס גם יש נגד חלודה ונגד קורוזיה אפקטים, אשר יכול להגן על הקירות שלך.

הפרמטרים של המוצר